In Onderstaande link vindt u de laatste opgavelijst van onze leden aan de NFF wedstrijden van 2011.
Voor vragen hier over kunt u contact opnemen met Rieks Dubbink.

opgavelijst bijgewerkt t/m 09 april 2011

Categories: Nieuws

Related Posts

Nieuws

Info en opgavelijst Openingswedstrijd

Zaterdag 29 maart is de openingswedstrijd, in de bijlage de leden van de Lochsprinters die zich hebben opgegeven. Daginschrijving is zaterdag ook mogelijk, meld je dan voor 9.30 uur bij de clubvertegenwoordiger. Controleer altijd voor Read more...

Nieuws

Uitslagen wedstrijd en eindstand promotie NK

Totaal uitslag alle rijders zaterdag: NK Dag 1 Totaal uitslag alle rijders maandag:NK dag 2 Eindstand promotie klasse: PROmotie klasse 2012-2013ommen nk    

Nieuws

Highlander en Lucky Luke Fries Kampioen

Fries Kampioenschap Noordbergum 23 oktober. Of zoals de Friezen het spellen, evenals de navigatie; Noardburgum. Met 16 rijders van onze club zijn we afgereisd naar het Friese Noordbergum om daar het Fries Kampioenschap te verrijden. Read more...