Vandaag werd de 3e regio wedstrijd verreden op onze eigen thuisbaan aan de Beethovenlaan in Nijverdal.
Onder een stralende zon en met een temperatuur van bijna 30 graden was het behoorlijk zweten met een crosspak aan en er moest flink gedronken worden om het vocht op peil te houden.

Ook de baan werd behoorlijk van water voorzien door de medewerkers van de club.
De Lochsprinters waren maar liefst met 64 deelnemers naar de baan gekomen om hun punten bij elkaar te fietsen voor de regio competitie.

Voor Iloy Hogenkamp was het de eerste wedstrijd uit zijn carrière en hij kwam 3 keer als 5e over de finish , dus toch nog 6 punten bij elkaar gefietst.
Voor Ruben Companjen was het een hele andere wedstrijd want hij fietste vandaag zijn laatste wedstrijd voor de Lochsprinters. Hij gaat zijn sportieve carrière als voetballer voortzetten.

Uitslagen van de regio:

Jongens 4-5: 1e Cas Tijhuis, 2e Jochem Spoolder, 3e Niek Borkent, 7e Milan Alferink, 9e Aaron Koes en 11e Wout Veerkamp.
Jongens 6 jaar: 1e Coen Veerkamp, 2e Ciel Mulder, 7e Jordy ter Avest en 8e Thico Sasbrink.
Jongens 7 jaar: 1e Damian Kragt, 3e Jasper Mollink, 17e Iloy Hogenkamp en 19e Brian van der Stelt.
Cruisers heren : 1e Tom Mars, 3e Paul Baan en 5e Hendrik Jan Posthuma.
Cruiser  dames : 1e Kim Brinkman en 5e Danielle Lusseveld.
Jongens 8 jaar: 1e Luke Kuipers, 8e Gijs Kevelham, 9e Youri Schrijver, 10e Thijs Smalbrugge, 11e Wim Smalbrugge, 14e Michel Hesselink en 15e Luka de Booy.
Jongens 9 jaar: 2e Kevin Koster, 5e Daan Huisken, 8e Fabian Hessink, 17e Rutger van Leeuwen en 19e Wouter Lubbers.
Jongens 10 jaar: 1e Thijs Laarman, 3e Rick Kevelham, 4e Manu Warnet, 5e Arnoud Spoolder, 6e Swen Wessels, 7e Kevin Drieze , 15e Jim Kamphuis, 17e Roan Hesselink en 22e Dylan Kesselaar.
Jongens 11 jaar: 6e Jorn Klein Lankhorst, 7e Mart Scholman, 9e Tom van Heun, 10e Guy Frankort, 14e Kevin Kragt en 15e Sten Kuipers.
Jongens 12 jaar: 1e Roy Brinkman en 13e Ruben Companjen.
Jongens 13 jaar: 2e Teun Scholman, 7e Hidde Posthuma en 14e Joost Eikenaar.
Jongens 14 jaar: 1e Jeroen Lusseveld, 2e Lars Lubbers, 3e Melcom Middelkamp en 4e Ruben Mars.
Jongens 15-16 jaar: 5e Danny ten Boske, 9e Luuk Scholman en 14 Justin Meijer.
Jongens 17 + : 1e  Stephan Geerling, 3e Rinke Tempert en 6e Mathijs Reimink.
Meisjes 10-11 jaar : 4e Anne Eikenaar.
Meisjes 12-13 jaar: 3e Renee Planting.

 Na de regiowedstrijd werd er nog een open klasse verreden.

Finale uitslagen zijn :

Jongens 4-5 jaar: 2e Milan Alferink.
Jongens 6-7 jaar: 1e Damian Kragt en 5e Jasper Mollink.
Cruisers: 1e Tom Mars en 3e Hendrik Jan Posthuma.
Jongens 8-9 Jaar: 1e Luke Kuipers en 2e Kevin Koster.
Jongens 10-11 jaar: 2e Thijs Laarman, 3e Kevin Kragt, 5e Manu Warnet en 6e Rick Kevelham.
Jongens 12-13 jaar: 1e Teun Scholman, 5e Ruben Companjen en 6e Hidde Posthuma.
Jongens 14-15 jaar: 1e Luuk Scholman, 2e Jeroen Lusseveld, 3e Lars Lubbers en 5e Ruben Mars.
Jongens 16 + : 5e Danny ten Boske.

 Voor volgende week staat het NK fietscross op het programma in het Groningse Appingedam waar de Lochsprinters ook weer aanwezig zullen zijn.

Related Posts

Nieuws

Baanonderhoudschema 2011

Net zoals andere jaren hebben we voor dit jaar ook weer een baanonderhoudschema opgesteld waarin alle ouders 2 a 3 x per jaar een avond zijn ingedeeld om tijdens de training hun hun zoon/dochter lichte Read more...

Wedstrijdverslagen

Verslag en uitslagen Gelders kampioenschap

Gelders Kampioenschap in Nijkerk levert De Lochsprinters 1 kampioen op.   Op zaterdagochtend 12 April vertrokken we met 47 deelnemers in dichte mist richting Nijkerk, om daar het Gelders Kampioenschap te verrijden. Daar aangekomen, brak Read more...

Foto's

Foto’s PK Drenthe Klazienaveen

https://skydrive.live.com/?cid=5B61EFC4ACA90583&id=5B61EFC4ACA90583%21140&sc=photos