Beste fietscross liefhebber,

A.s zaterdag zullen wij een half uur eerder vertrekken richting Nunspeet voor het Nederlands Club Kampioenschap.

In plaats van 7.30 zullen we nu om 7.00 uur vertrekken bij de Bowling Boerderij in Nijverdal, dit in verband met de vele inschrijvingen (ong. 600).

We willen als club weer zo hoog mogelijk scoren, dus mocht je je nog niet hebben opgegeven dan kan dit alsnog bij Rieks Dubbink of Henk Scholman

Met sportieve groet,

Rinke Tempert
Trainingscoördinator,
F.C.V. de Lochsprinters

Categories: Nieuws

Related Posts

Nieuws

Stem op onze clubheld

Albert Lusseveld is een paar weken geleden Sportvrijwilliger van de gemeente Hellendoorn geworden. Daar waren we als vereniging al super blij mee en nu kunnen we ook nog een grote prijs winnen met onze clubheld! Read more...

Nieuws

Geslaagde bowling middag.

  Bowlen weer gezellig evenement. Afgelopen zaterdag hadden we ons gezamenlijke familie-uitje. 2 uur bowlen en aansluitend patat. Veel leden, van jong tot oud, waren samen met hun broes, zussen vaders en moeders naar de Read more...

Nieuws

Verslag regio 3a Schoonebeek

10 eerste plaatsen op regio wedstrijd in Schoonebeek. Zaterdag moesten de Lochsprinters naar het Drentse Schoonebeek voor de derde regio wedstrijd. Met 67 rijders waren we weer goed vertegenwoordigd in de regio, waar in totaal Read more...