Zoals in het vorige bericht al aangegeven wordt in de komende weken de asbestvervuiling naast onze crossbaan aangepakt. Tijdens de eerste grondwerkzaamheden is het niet mogelijk om vlak naast de werkzaamheden te sporten.

In de eerste week van de saneringswerkzaamheden wordt van het gedeelte met de asbesthoudende grond alle begroeiing weggehaald en daarna wordt dit gebied afgedekt met geo-textiel en een laag schone grond. Ondanks alle veiligheidsmaatregelen tijdens deze werkzaamheden is het risico aanwezig dat asbest deeltjes verwaaien. Omdat we als vereniging geen enkel risico willen lopen ten opzichte van onze leden en medewerkers hebben we, in overleg met de gemeente, besloten om niet te trainen tijdens de eerste werkzaamheden. We verwachten dat na 9 december de risicovolle  werkzaamheden klaar zijn, mocht dat niet het geval zijn dan zullen we dat middels het stoplicht op de site aangeven.

Het bestuur

 

Categories: Nieuws

Related Posts

Nieuws

Opgavelijst District 4B Schoonebeek

Opgavelijst: 73 Inschrijvingen District 4B Schoonebeek

Nieuws

vacature blos

Het zou een goede zet kunnen zijn als 1 van onze leden of ouders van, hier op gaat solliciteren. blos Wil je wat betekenen voor de sport in onze gemeente, dan is dit een mooie Read more...

Nieuws

Training voor Twents Kampioenschap

Zaterdag 25 september wordt op onze fietscrossbaan het Twens Kampioenschap gereden. Voor  een dergelijke wedstrijd zijn er altijd een aantal rijders die graag willen trainen op de baan. Als FCV de Lochsprinters willen we de Read more...