Met 28 deelnemers zijn De Lochsprinters rond 7.00 vertrokken richting Berlicum, om het
Kampioenschap van de Meierij te rijden.
Onderweg was het een beetje mistig, maar gaandeweg de route klaarde het beetje bij beetje op.

Aangekomen bij de club The Whoopers, die het kampioenschap verzorgde, was het dringen geblazen voor een plekkie. De ruimte rondom de baan was minimaal en men was dan ook blij dat er een stoel geplaatst kon worden.
Om te fietsen was het weer gunstig, maar voor de supporters en de begeleiders was het frisjes als de zon er even niet was.
Na een paar kleine valpartijen verslikkingen op de bultjes, viel de schade voor onze rijders nog mee.
De fiets van Niek Borkent wilde iets sneller dan Niek zelf en hierdoor kwam hij ten val.
Ook de fiets van Tom Mars wilde het bultje net niet over en hierdoor speelde een oude blessure weer op.
Beide heren konden gelukkig wel het kampioenschap uitfietsen.

De uitslagen zijn als volgt:

Na de manches zijn uitgevallen:

Tom Mars                cruisers 15-30 jaar
Ruben Mars             cruisers 15-30 jaar
Suzanne Reimink    cruisters 24+
Cas Tijhuis              jongens 6 jaar
Gijs Kevelham        jongens 8 jaar
Wim Smalbrugge    jongens 9 jaar
Thijs Smalbrugge    jongens 9 jaar
Daan Huisken         jongens 10 jaar
Kevin Koster          jongens 10 jaar
Teun Scholman      jongens 14 jaar
Jeroen Lusseveld    jongens 15 jaar
Paul Baan               jongens 18+
Bjorn Hoogland     jongens 18+
Matthijs Reimink   jongens 18+
Robin Boevink      jongens 18+
Rinke Tempert      jongens 18+

 

Na de kwart finale zijn uitgevallen:

Tom van Heun      jongens 11 jaar
Manu Warnet        jongens 11 jaar
Tom Mars             promotie jongens
Luuk Scholman    promotie jongens

 

Na de halve finale zijn uitgevallen:

Niek Borkent        jongens  6 jaar
Milan Alferink         jongens 6 jaar
Emiel Ravenshorst   jongens 7 jaar
Rick Kevelham        jongens 11 jaar
Luuk Scholman       jongens 16/17 jaar
Stephan Geerling    jongens 18+
Robin Hoogland     jongens 18+

 

Finale plaatsen waren er voor:

Kyano van Vlimmeren 1e plaats  jongens 4/5 jaar  KAMPIOEN VAN DE MEIERIJ!!!!!!
Thijs Laarman 2e plaats              jongens 11 jaar
Luke Kuipers  5e plaats               jongens 9 jaar
Ruben Mars  5e plaats                jongens 14 jaar
Robin Boevink   6e plaats     cruisers 15-30 jaar

Related Posts

Nieuws

Inschrijflijsten District B1 Haaksbergen

Clubtaart: Clubtaart B1 Inschrijving per club: Inschrijving clubs B1 Inschrijving per klasse: Inschrijving klasses B1

Nieuws

Uitslagen Openingswedstrijd

Clubuitslag: clubuitslag Finale: Daguitslag Top 3: beste 3 per klasse

Foto's

Foto’s Overijssels kampioenschap

 https://plus.google.com/photos/110065740991260992006/albums/5858645451166778705#photos/110065740991260992006/albums/5858645451166778705 Foto’s van Bert Mepschen:https://picasaweb.google.com/112765425160393024686/PKNijverdal# Fotosite Ammersoyen:https://picasaweb.google.com/103097430452483477007?gsessionid=UJEqzwAJY-17IVyL2EztDg Foto’s Mark Wormgoor: https://picasaweb.google.com/113756555515849883151/Overijsselskampioenschap2013# Foto’s Martin Winterman:http://www.mawifotos.nl/diversen/ Foto’s van Jan Stoppels:https://picasaweb.google.com/113473812805662709004/20130323OverijsselsKampioenschapNijverdal#