8 eerste plaatsen op eerste regio wedstrijd.

Zaterdag zijn de Lochsprinters begonnen aan de eerste regiowedstrijd van het naseizoen .

Met 57 rijders werd koers gezet naar het Drentse Schoonebeek , waar ook de andere verenigingen uit de regio zich verzameld hadden.

Voor sommige rijders wel heel erg spannend omdat het hun eerste wedstrijd was.

Nadat  ze allemaal een mooi plekje hadden uitgezocht rondom de crossbaan kon om 9.30 uur de training beginnen , en kon de crossbaan verkent worden .

Na een uur trainen  was iedereen  er klaar voor om er een mooie wedstrijd van te maken.

De jongste rijders mochten als eerste aan het starthek verschijnen  waar meteen de Lochsprinters de kop namen , dus iedereen was gewaarschuwd.

Na 3 manches  werden de punten op geteld en konden de halve finales  gereden worden waar de eerste 4 zich plaatsten voor de grote  finale .

In de finale waren er maar liefst 6 rijders die de volle pot aan punten binnen haalden , dus een mooi begin als je kampioen wilt worden.

Podium plaatsen waren er vandaag voor:

Jongens 5 jaar : Kyano van Vlimmeren 1e en Dean Kleen Scholten 3e .   Jongens 7 jaar: Emiel Ravenshorst 1e , Coen Veerkamp 2e en Jochum Spoolder 3e .

Heren cruisers tot 34 jaar: Tom Mars 1e en Erik Achterkamp 2e.    Heren cruisers 35 + : Dave van Vlimmeren 3e.      Dames cruisers: Kim Brinkman 2e.

Jongens 10 jaar: Kevin Koster 2e.    Jongens 11 jaar: Rick Kevelham 1e  en Manu Warnet 3e.   Jongens 12 jaar: Thijs Laarman 2e en Kevin Kragt 3e                   

 Meisjes 12-13 jaar: Renee Planting  1e.    Jongens 14 jaar: Teun Scholman 1e en Roy Brinkman 2e.   Jongens 15-16 jaar: Luuk Scholman 3e.  Jongens 17+: Stephan Geerling 2e.

Na de regiowedstrijd werd er  nog een open klasse verreden waar de eerste 3 een beker in ontvangst konden nemen.

Podium plaatsen open klasse:

Jongens 4-5 jaar: Dean Kleen Scholten 3e.   Jongens 6-7 jaar: Emiel Ravenshorst 1e.

Cruisers: Erik Achterkamp 1e en Tom Mars 2e.   Jongens 10-11 jaar: Rick Kevelham 2e.

Jongens 12-13 jaar: Thijs Laarman 3e.     Jongens 14-15 jaar: Jeroen Lusseveld 2e en Teun Scholman 3e.

Jongens 16 jaar en ouder:  Rinke Tempert 2e.

De volledige uitslag van de wedstrijd  is op de site van de Lochsprinters te bekijken:       http://lochsprinters.nl/2012/09/15/uitslagen-regio-1b-schoonebeek

Dinsdag avond word op onze eigen crossbaan aan de Beethovenlaan de scholencross verreden waar zich al 158 scholieren hebben aangemeld , dus dat word een hele drukke avond.

Related Posts

Nieuws

Foto’s en tussenstand Scholencross dag 1

Foto’s: https://photos.app.goo.gl/8wMDmSnkxZfuiO5m2 Tussenstand:

Nieuws

Foto’s en verslag District 3A Raalte

Foto’s training: Foto’s wedstrijd: Verslag:       District 3A Raalte