Lochsprinters naar Haaksbergen voor 2e regio wedstrijd.

Zaterdag moesten de Lochsprinters naar Haaksbergen voor hun 2e regio wedstrijd van het seizoen.

Na Raalte waar de eerste punten bij elkaar gefietst waren moesten ze op de crossbaan van DVO  waar vorig jaar nog een EK wedstrijd verreden was weer flink hun best doen om zoveel mogelijk punten te scoren voor het regio kampioenschap.

Voor de fam. Davids was het wel erg spannend want voor alle 3 kinderen was het de eerste wedstrijd uit hun carrière, maar de zusjes  Amber en Laura gingen meteen in de aanval en stoomden met gemak  door naar de finale waar ze mooi 2e en 3e werden. Voor hun broertje Roan was de finale te hoog gegrepen maar hij kwam wel mooi door de manches , maar werd in de halve finale 5e  net 1 plek te kort voor de finale.

Van de 70 rijders van de Lochsprinters haalden na 3 manches 36 rijders de finale waar de punten dubbel tellen  en  je ook nog op de film gezet word door de cameraman van de Lochsprinters, zodat je s’avonds op de bank de finale nog een keer rustig terug kan kijken met de hele familie.

De rijders die vandaag de finale haalden en met de dubbele punten naar huis gingen waren:

Dean Kleen Scholten 1e , Joppe Konijnenbelt 3e en  Kenzi Sasbrink 7e (jongens-meisjes 4-5 jaar).

Tim Scharphof  6e ,  Rocco Meenhuis 7e en Kyano van Vlimmeren 8e (jongens 6 jaar).

Jochem Spoolder 1e, Niek Borkent 5e, Milan Alferink 6e en Cas Tijhuis 8e (jongens 7 jaar).

Emiel Ravenshorst 1e, Jordy ter Avest 3e, Sem van Heun 5e en Thico Sasbrink 6e (jongens 8 jaar).

Gijs Kevelham 8e (jongens 9 jaar).

Amber Davids 2e, Laura Davids 3e en Yarna van Vlimmeren 5e (meisjes 8-9 jaar).

Thijs Smalbrugge 8e (jongens 10 jaar).

Tom van Heun 3e, Manu Warnet 4e, en Rick Kevelham 5e (jongens 12 jaar).

Kevin Kragt 1e, Niels Braker 3e, Stef Schutte 6e en Jorn Klein Lankhorst 7e (jongens 13 jaar).

Anne Eikenaar 1e (meisjes 12-13 jaar).

Roy Brinkman 4e (jongens 14 jaar).

Jeroen Lusseveld 7e (jongens 15-16 jaar).

Rene Planting 2e (meisjes 14 jaar en ouder).

Bjorn Hoogland 2e, Stephan Geerling 4e, Luuk Scholman 5e, Danny ten Boske 6e, Rinke Tempert 7e en Robin Hoogland 8e (jongens 17 jaar en ouder).

Nu kunnen de regio rijders even maandje rusten want de volgende regiowedstrijd is pas 25 mei, of nog even keihard trainen om in Schoonebeek in topconditie aan het starthek te verschijnen .

Related Posts

Nieuws

Opgavelijst PK Brabant

rijders nr. naam: klasse 902 bjornhoogland J 906 robinhoogland J 909 jordyteravest J 911 stephangeerling J 913 robinboevink J 917 tomvanheun J 935 jeroenlusseveld J 936 thijslaarman J 939 niekborkent J 940 priscillatenboske M 941 Read more...

Nieuws

Deelnemers en uitnodiging Drents kampioenschap Klazienaveen

Deelnemers: Inschrijvingen Drents Kampioenschap Klazienaveen Flyer: Flyer Drents Kampioenschap Uitnodiging: Uitnodiging Drents Kampioenschap 2015 Klazienaveen Clubvertegenwoordiger is Bas Konijnenbelt.

Nieuws

Inschrijflijsten District B2 Dedemsvaart

Clubtaart: Clubtaart District B2 Clubs: Inschrijving clubs District B1 Klasses: Inschrijving klasses District B2