15 eerste plaatsen op eigen crossbaan in regiowedstrijd.

Vandaag mochten de leden van de Lochsprinters aantreden op de eigen crossbaan voor de vierde regio wedstrijd.

Voor het eerst in dit seizoen werden door de ouders de korte broeken en T-shirts voor de dag gehaald want het beloofde een mooie warme dag te worden,

alleen voor de crossers een beetje pech want die moeten beschermende kleding hebben zoals een lange crossbroek en een shirt met lange mouwen .

Met de training kwam de crossbaan al in de zon en was het door velen genieten van het mooie weer.

De medewerkers van de club hadden de waterslang al klaar gelegd om de baan een beetje nat te houden want anders kreeg je  grote stofwolken.

De rijders hadden er zin in vandaag want er komt na deze wedstrijd nog maar 1 regiowedstrijd en dan word de eindstand bekent wie er regiokampioen is, dus op de eigen baan willen ze even flink scoren.

Van de 74 rijders die vandaag de manches reden gingen er 32 naar de grote finale waar dubbele punten te verdienen valt,  van de 32 rijders kwamen er uiteindelijk 22 in de top 3 in de volgende klasse:

Jongens 4-5 jaar:  Joppe Konijnenbelt 1e en Dean Kleen Scholten 2e .

Jongens 7 jaar:  Cas Tijhuis 2e en Milan Alferink 3e .

Jongens 8 jaar:  Emiel Ravenshorst 1e .

Jongens 9 jaar: Thomas Bergboer 2e .

Meisjes 8-9 jaar: Laura Davids 1e en Amber Davids 2e .

Cruiser heren: Jeroen Tuitert 1e en Erik Achterkamp 2e.

Cruiser dames: Danielle Dubbink 1e.

Jongens 12 jaar: Tom van Heun 2e en Manu Warnet 3e.

Jongens 13 jaar: Niels Braker 1e en Jorn Klein Lankhorst 3e.

Meisjes 12-13 jaar: Anne Eikenaar 1e.

Jongens 14 jaar: Roy Brinkman 1e.

Jongens 15-16 jaar: Jeroen Lusseveld 1e en Teun Scholman 2e.

Meisjes 14 jaar en ouder: Renee Planting 2e.

Jongens 17 jaar en ouder: Robin Hoogland 1e en Stephan Geerling 3e.

 

Na de regio wedstrijd werd er nog een open klasse gehouden waar de eerste 3 met een mooie beker naar huis konden, de rijders die in de prijzen vielen waren:

Dean Kleen Scholten 1e en Joppe Konijnenbelt 2e in de klasse  4-5 jaar.

Cas Tijhuis 2e in de klasse 6-7 jaar.

Jeroen Tuitert 1e , Erik achterkamp 2e en Rene Tuitert 3e in de cruiser klasse.

Emiel Ravenshorst 3e in de klasse 8-9 jaar.

Thijs Laarman 1e en Jorn Klein Lankhorst 3e in de klasse 12-13 jaar.

Teun Scholman 1e en Bjorn Scheppink 3e in de klasse 14-15 jaar.

Rinke Tempert 1e , Stephan Geerling 2e en Luuk Scholman 3e in de klasse 16 jaar en ouder.

 

Volgende week is in Hengelo de laatste regio wedstrijd waar iedereen die 4 wedstrijden gefietst heeft een mooie beker in ontvangst kan nemen.

We kijken als vereniging met spanning uit hoeveel kampioenen er volgende week richting Nijverdal gaan.

Related Posts

Nieuws

Opgavelijst en info District 3B Hengelo

Opgavelijst: Opgavelijst District 3B Hengelo   Mededeling over stuurbordnummers en zijbordjes, Er is in Klazienaveen gecontroleerd op de leesbaarheid van stuurbordnummers en zijbordjes. Het komt steeds vaker voor dat de cijfers te klein zijn of dat Read more...

Wedstrijdverslagen

Verslag AK 4 Noord Bergum

Verslag van Adri:  Verslag AK 4 Noord Bergum