Donderdag kregen we de mededeling dat de Lochsprinters het NK fietscross van de NFF in 2014 mogen organiseren.

Wil je meedoen aan dit NK dat in het Pinkster weekend gehouden word dan moet je aan minimaal 4 nationale wedstrijden hebben deelgenomen,  (is er een NK indoor dan word het 5 ).

De Nationale wedstrijden die dit jaar nog op de kalender staan zijn:

21 september (Salland kampioenschap) in Dedemsvaart.

5 oktober  (Fries Kampioenschap) in Noord Bergum.

19 oktober (Gelders Kampioenschap) in Kootwijkerbroek.

Opgave voor Dedemsvaart is gesloten, maar je kan je op zaterdag nog aanmelden voor 9.30 uur op de crossbaan in Dedemsvaart bij de clubvertegenwoordiger ( allen dan word het inschrijfgeld verdubbeld €9,00),

de andere wedstrijden kan je gewoon op de website invullen.

In  2014 staan er voor het NK nog 4 nationale wedstrijden op de kalender, deze wedstrijden worden samen met de andere wedstrijden begin volgend jaar bekent gemaakt.

Wil je NEDERLANDS KAMPIOEN worden op je eigen crossbaan??

Meld je aan voor de nationale wedstrijden.

Heb je nog vragen? Stel ze aan de clubvertegenwoordiger.

 

Met sportieve groet: bestuur FCV de Lochsprinters.

Categories: Nieuws

Related Posts

Nieuws

Vijf eerste plekken tijdens lichtwedstrijd.

  Vanavond hebben we het fietscross seizoen weer afgesloten met de traditionele Lichtwedstrijd in Schoonebeek. Het weer was geweldig en de baan was mooi verlicht. Veel van de rijders hebben alles uit de kast getrokken Read more...

Nieuws

Stem op onze clubheld

Albert Lusseveld is een paar weken geleden Sportvrijwilliger van de gemeente Hellendoorn geworden. Daar waren we als vereniging al super blij mee en nu kunnen we ook nog een grote prijs winnen met onze clubheld! Read more...

Nieuws

Vrijkaartjes voor leuk avondje uit voor ouders van sportende kinderen

Met alle ouders naar het theater!   We mogen jullie een cadeautje aanbieden. Een heerlijk avondje uit in het theater! We gaan maandag 8 juni 2015 met alle ouders van onze jeugdleden naar ‘En nou Read more...