Wedstrijdkalender
BMX kalender 2018
Dag Datum Wedstrijd
Zaterdag 17-3-2018 NFF Openingswedstrijd Nijverdal
Zondag 18-3-2018 KNWU NK clubs
Zaterdag 24-3-2018 NFF PK Betuws Kampioenschap Tiel
Zaterdag 24-3-2018 UEC Ronde 1 Verona, Italië
Zondag 25-3-2018 UEC Ronde 2 Verona, Italië
Zondag 25-3-2018 AK1 Haaksbergen
Vrijdag 30-3-2018 St-Quintin en Yvelin Frankrijk, Super Cross
Zaterdag 31-3-2018 St-Quintin en Yvelin Frankrijk, Super Cross
Zondag 1-4-2018 AK2 Ommen
Zondag 1-4-2018 St-Quintin en Yvelin Frankrijk, Super Cross
Zaterdag 7-4-2018 NFF PK Brabants Kampioenschap Nuland
Zondag 8-4-2018 TC1 KNWU Heiloo
Zaterdag 14-4-2018 NFF District 1A Nijverdal
Zaterdag 14-4-2018 UEC ronde 3 Zolder, België
Zondag 15-4-2018 UEC ronde 4 Zolder, België
Zaterdag 21-4-2018 NFF PK Gelders Kampioenschap Geldermalsen
Zaterdag 21-4-2018 3 Nationscup Ahnatal, Duitsland
Zondag 22-4-2018 3 Nationscup Ahnatal, Duitsland
Zaterdag 28-4-2018 NFF District 2A Raalte
Zaterdag 28-4-2018 UEC ronde 5 Kampen
Zondag 29-4-2018 UEC ronde 6 Kampen
Vrijdag 4-5-2018 UCI BMX Supercross World Cup Papendal
Zaterdag 5-5-2018 UCI BMX Supercross World Cup Papendal
Zondag 6-5-2018 UCI BMX Supercross World Cup Papendal
Vrijdag 11-5-2018 UCI BMX Supercross World Cup Zolder, België
Zaterdag 12-5-2018 UCI BMX Supercross World Cup Zolder, België
Zaterdag 12-5-2018 NFF PK Veluws Kampioenschap Nijkerk
Zondag 13-5-2018 UCI BMX Supercross World Cup Zolder, België
Zaterdag 19-5-2018 NFF NK Plaatsingswedstrijd Haaksbergen
Zaterdag 19-5-2018 UEC ronde 7 Blegny, België
Zondag 20-5-2018 UEC ronde 7 Blegny, België
Maandag 21-5-2018 NFF Nederlands Kampioenschap Haaksbergen
Zaterdag 26-5-2018 NFF District 3A Ommen
Zondag 27-5-2018 Ak3 Dedemsvaart
Zaterdag 2-6-2018 NFF Club Kampioenschap Assen
Dinsdag 5-6-2018 WK BMX Baku
Woensdag 6-6-2018 WK BMX Baku
Donderdag 7-6-2018 WK BMX Baku
Vrijdag 8-6-2018 WK BMX Baku
Zaterdag 9-6-2018 NFF District 4A Dedemsvaart
Zaterdag 9-6-2018 WK BMX Baku
Zaterdag 16-6-2018 Clubcross & BBQ FCV De Lochsprinters
Zondag 17-6-2018 TC2 Luycksgestel
Zaterdag 23-6-2018 NFF District 5A eindwedstrijd Schoonebeek
Zondag 24-6-2018 TC3 Schijndel
Zaterdag 30-6-2018 NFF District Kampioenschap Noord Oost Winschoten
Zondag 1-7-2018 Ak4 Nunspeet
Zaterdag 7-7-2018 NK KNWU Time Trial Uithoorn
Zondag 8-7-2018 NK KNWU Uithoorn
Vrijdag 13-7-2018 EK Eindronde Sarrians, Frankrijk
Zaterdag 14-7-2018 NFF District Kampioenschap Noord Oost Klazienaveen
Zaterdag 14-7-2018 EK Eindronde Sarrians, Frankrijk
Zondag 15-7-2018 EK Eindronde Sarrians, Frankrijk
Donderdag 29-7-2018 EK BMX Elite Glasgow, Schotland
Vrijdag 30-7-2018 EK BMX Elite Glasgow, Schotland
Zaterdag 26-8-2018 3 Nations cup Massenhove, België
Zondag 27-8-2018 3 Nations cup Massenhove, België
Zaterdag 1-9-2018 NFF District 1B Hengelo
Zondag 2-9-2018 TC4 Haaksbergen
Zaterdag 8-9-2018 NFF District 2B Schoonebeek
Zaterdag 8-9-2018 3 Nations cup Assen
Zondag 9-9-2018 3 Nations cup Assen
Zaterdag 15-9-2018 NFF PK Gronings Kampioenschap Appingedam
Zaterdag 15-9-2018 UCI BMX Super Cross Odsmar, Amerika
Zondag 16-9-2018 UCI BMX Super Cross Odsmar, Amerika
Zondag 16-9-2018 AK5 Appingedam
Zaterdag 22-9-2018 NFF PK Overijssels Kampioenschap Kampen
Zondag 23-9-2018 AK6 Hengelo
Zaterdag 29-9-2018 UCI BMX Super Cross Santiago del Estero, Argentinië
Zaterdag 29-9-2018 NFF District 3B Klazienveen
Zondag 30-9-2018 UCI BMX Super Cross Santiago del Estero, Argentinië
Zondag 30-9-2018 AK7 Doetinchem
Zaterdag 6-10-2018 NFF PK Sallands Kampioenschap Raalte
Zaterdag 13-10-2018 NFF District 4B Haaksbergen
Zaterdag 13-10-2018 TC5 Volkel Pilot
Zondag 14-10-2018 TC5 Volkel
Zaterdag 20-10-2018 NFF PK Drents Kampioenschap Klazienaveen
Zondag 21-10-2018 AK8 eindwedstrijd Winschoten
Zaterdag 27-10-2018 NFF District 5B Ommen
Zaterdag 3-11-2018 NFF Licht wedstrijd Schoonebeek