Menu openen
Info

FCV de Lochsprinters

Training gaat wel door. Paul, 18 April om 16.24

Contact

Adres baan

Beethovenlaan 81a
7442 HB Nijverdal

Bestuur

Voorzitter Vacant
Penningmeester Rieks Dubbink penningmeester@lochsprinters.nl
Secretaris Marjon Borkent secretaris@lochsprinters.nl
Clubvertegenwoordiger Daniëlle Baan clubvertegenwoordiger@lochsprinters.nl
Bestuurslid Arjan Scharphof arjan@lochsprinters.nl
Bestuurslid Mark Jansen of Lorkeers mark@lochsprinters.nl

KNWU zaken

Arjan Scharphof arjan@lochsprinters.nl

Sponsorzaken

Mark Jansen of Lorkeers sponsorzaken@lochsprinters.nl

Technische zaken

Christiaan Kleen Scholten crossbaan@lochsprinters.nl

Website onderhoud

Arjan Scharphof arjan@lochsprinters.nl

Trainingscoördinator

Christiaan Kleen Scholten training@lochsprinters.nl

Vertrouwenspersoon

Miriam Jansen of Lorkeers vertrouwenspersoon@lochsprinters.nl
'Even voorstellen'

Deze bedrijven dragen onze club een warm hart toe

Volledig sponsoroverzicht