Menu openen
Info

FCV de Lochsprinters

Geen donderdagtraining in de winter.

Contact

Adres baan

Beethovenlaan 81a
7442 HB Nijverdal

Bestuur

Voorzitter Vacant
Penningmeester Rieks Dubbink penningmeester@lochsprinters.nl
Secretaris Marjon Borkent secretaris@lochsprinters.nl
Clubvertegenwoordiger Daniëlle Baan clubvertegenwoordiger@lochsprinters.nl
Technische zaken Harrie Reimink crossbaan@lochsprinters.nl
Bestuurslid Arjan Scharphof arjan@lochsprinters.nl
Bestuurslid Mark Jansen of Lorkeers mark@lochsprinters.nl

KNWU zaken

Arjan Scharphof arjan@lochsprinters.nl

Sponsorzaken

Harrie Reimink sponsorzaken@lochsprinters.nl
Mark Jansen of Lorkeers

Website onderhoud

Arjan Scharphof arjan@lochsprinters.nl

Trainingscoördinator

Paul Baan training@lochsprinters.nl

Vertrouwenspersoon

Miriam Jansen of Lorkeers vertrouwenspersoon@lochsprinters.nl
'Even voorstellen'

Deze bedrijven dragen onze club een warm hart toe

Volledig sponsoroverzicht